ثبت نام | ورود
English
امروز دوشنبه 1397.4.4 Iranian Construction Engineering and Management
صفحه اصلی

بتن پس تنیده و الزامات نظارت
بتن پس تنیده و الزامات نظارت
عدم درک گسترده در جامعه طراحان در مورد مسائل تخصصی، درساخت بتن پس تنیده، منحصر به فرد است. سخنران از دانش و تجربه جمع شده طی سال ها، در مورد اینکه چه چیزی در این زمینه اشتباه می باشد، برخوردار است. این سمینار تلاش هایی را در بخشی ازخود، برای جلوگیری از تداوم مشکلاتی که شرکت کنندگان را از آن منع می کند، نشان می دهد.
گستره این سمینار شامل دال و تیر پس تنیده مرتفع، همچنین سیستم های پس تنیده فونداسیون است. تمرکز بر الزامات زمینه که اغلب، ممکن است عملکرد سازه پس تنیده را تحت تاثیر قراردهد، می باشد. طرح استرندها و اندرکنش کابل ها با عمق لازم لوله کشی، الکتریکال، و موارد دیگر، پوشیده خواهند شد. سمینار در درجه اول بوسیله عکس های اجرایی، بر آنچه که یک مهندس باید در طول نظارت بررسی کند و مواردی که در صورت عدم انجام اقدامات اصلاحی، می تواند رخ دهد، تاکید خواهد کرد. این سمینار تا حد زیادی برای طراحان مفید می باشد، زیرا آنها را از اقداماتی که می توانند در مرحله طراحی برای جلوگیری مشکلات احتمالی انجام دهند، آگاه می سازد.

بیوگرافی سخنران
Bryan Allred ، S.E. مهندس سازه دارای گواهینامه تخصصی در طراحی ساختمان های بتن مسلح با استفاده از سیستم های پس تنیده طبقه ای است. او نویسنده کتاب " اصول بتن پس تنیده و اجرای آن" است که طراحی سازه های بتنی پس تنیده از اصول اساسی برای ساخت و ساز تا جزئیات ساخت و ساز خاص را پوشش می دهد. برایان یک شخص از موسسه پس تنیده (PTI) و یکی از اعضای کمیته طراحی ساختمان است و تعداد زیادی از سمینارهای آموزشی PTI ، را در سراسر کشور برگزار می کند، که براستفاده و مزایای سیستم پس تنیده تاکید می کند.
اطلاعات ثبت نام
هزینه با تخفیف (برای ثبت نام تا 31 اوت): 250 $ برای اتصال اولین بار؛ 185 $ برای دومین بار؛ 125 $ برای سومین بار.
و 60 $ برای هر اتصال پس از آن. برای اولین اتصال 265 $: هزینه ثابت (برای ثبت نام بعد از 31 اوت) 195 $ برای دومین؛ 130 $ برای سومین.
و 65 $ برای هر اتصال پس از آن.
لطفا توجه داشته باشید که یک ثبت نام تنها به شما اجازه می دهد که یک اتصال داشته باشید. با این حال، تعداد زیادی از داوطلبان می توانند با استفاده از یک اتصال و یک پروژکتور LCD (و یا یک مانیتور بزرگ کامپیوتر) و بلندگوهای خوب کامپیوتر و یا یک بلندگو، این سمیناررا مشاهده و گوش کنند.
تمام شرکت کنندگان، صرف نظر از تعداد اتصالات ثبت نام، می توانند 0.2 واحدهای آموزشی مداوم CEU یا 2.0 ساعت های توسعه حرفه ای (PDHs) را دریافت کنند. گواهی CEU / PDH رایگان ارائه شده است.
ثبت نام کسب و کار کوچک
ما تخفیفی برای ثبت نام کسب و کارهای کوچک ارائه می دهیم. اگر شما قبلاً در آموزش کسب و کار کوچک ما ثبت نام کرده اید، لطفاً ابتدا جهت دریافت تخفیف کسب و کار کوچک، به حساب کاربری خود ، وارد شوید. اگر شما ثبت نام نکرده اید، لطفا اگر واجد شرایط هستید، وارد شوید.
اتصال به صورت یک اتصال شبکه به علاوه یک اتصال تلفن (در صورت لزوم) تعریف شده است. اگر می خواهید برای بیش از یک اتصال در این سمینار ثبت نام کنید، پس از انجام ثبت نام، در سبد خرید به شما این فرصت داده می شود. اگر برای ثبت سمینار مورد نظر خود به اصلاح ثبت نام وب سمینار نیاز باشد (سوئیچ از یک وب سمینار به دیگری) هزینه 15 $ اعمال خواهد شد. استرداد تا 80 درصد هزینه انجام می شود و باید در مدت سی روز بعد از سمینار برنامه ریزی شده انجام شود. ما ارائه دهنده ثبت نام برای آموزش مداوم در ایالت فلوریدا (ارائه دهنده # 4732)، در ایالت نیویورک (ارائه دهنده # 99)، در ایالت نیوجرسی (ارائه دهنده # 24GP00014200)، ایالت مریلند، و برای شورای صدور گواهینامه مهندسین سازه (SECB) از انجمن ملی مهندسین سازه (NCSEA) هستیم.

ترجمه شده توسط تیم خبری 808آرشيو مطالب...


Copyright 2012
تعداد کاربران: 110