ثبت نام | ورود
English
امروز جمعه 1401.5.21 Iranian Construction Engineering and Management
صفحه اصلی
مقالات و آثار علمی

معرفی کتاب "پیش بینی برای ثروت آفرینی با املاک و مستغلات؛ استراتژیهایی برای عملکرد بهتر در بازار مسکن"

http://www.ana.ir/news/38070
http://srbiau.ac.ir/fa/news/28/bodyView/11893/به.همت.عضو.هیات.علمی.واحد.علوم.و.تحقیقات.صورت.گرفت:.html

کتاب «پیش‌بینی برای ثروت‌آفرینی با املاک و مستغلات؛ استراتژی‌هایی برای عملکرد بهتر
 در بازار مسکن» به همت دکتر مهدی روانشادنیا، عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات ترجمه و از سوی انتشارات سیمای دانش منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، روانشادنیا در این خصوص گفت: به عنوان کارشناسی که سال‌ها است پیگیر تحولات مسکن بوده‌ام، یکی از زمینه‌های تحقیقات خود را بر روی مدل‌های آینده پژوهی و ارزیابی سرمایه‌گذاری در بازار مسکن ایران متمرکز کرده‌ام.

عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات با بیان این مطلب که در طول مطالعات خود با کتاب‌های زیادی برخورد کردم و کتاب حاضر را از جهت نوع نگاه به موضوع پیش بینی قیمت پسندیدم، ادامه داد: این نوع نگاه می‌تواند، برای عموم مردم و سرمایه گذاران جزء کمکی در تحلیل آینده برای سرمایه‌گذاری در بازار مسکن باشد.

روانشادنیا افزود: این کتاب که در قالب 5 بخش و 15 فصل تدوین شده است، نگاهی عملگرایانه و تجربی به ابزارهای پیش بینی قیمت و اثر آنها در موفقیت سرمایه گذاران دارد. رویکرد کتاب حاضر به مردم و سرمایه گذاران کمک می‌کند تا از تجارب نویسنده در تحلیل بازار مسکن و ثروت آفرینی از این طریق موفق باشند.

وی با بیان اینکه این کتاب در پی پاسخ به سوالات اساسی برای مردمی است که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند، تصریح کرد: اگر سرمایه‌گذاران یاد بگیرند زمان‌هایی که موجب سودهای سرمایه و جریان نقدینگی می‌شوند را مدیریت و محاسبه کنند، می توانند در همه شرایط بازار بازده سریع تری کسب کنند.

روانشادنیا اضافه کرد: این کتاب، منبعی غنی برای استفاده در هر زمانی است که بخواهید یک ملک خاص را در برابر بقیه بازار املاک و چرخه صنعت موجود مقایسه کنید و یا با تکیه بر پیش بینی سود خود را از سرمایه‌گذاری حداکثر کنید.آرشيو مطالب...


م : کتاب در بازار موجود هست؟؟
مهدی رامتین : با سلام از تلاش مجدانه استاد گرانقدر کمال تشکر را دارم .
سید علیرضا آل یاسین : به نام خدا سلام به امید کسب عالیترین مفاهیم و طی والاترین مدارج علمی برای استاد ارجمندمان و تبریک مجدد جهت انتشار کتاب ارزشمند دیگری
Copyright 2012
تعداد کاربران: 71