ثبت نام | ورود
English
امروز چهارشنبه 1400.5.13 Iranian Construction Engineering and Management
صفحه اصلی
هفتمین کنگره ملی «مهندسی عمران» با محور «تأمین منابع پایدار آب

هفتمین کنگره ملی «مهندسی عمران»، 17 و 18 اردیبهشت ماه سال آینده با محور «تأمین منابع پایدار آب در استان سیستان و بلوچستان» در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود .

هفتمین کنگره ملی مهندسی عمران با مشارکت اعضای هیات‌ علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران و صنعتگران و با همکاری شرکت‌کنندگان و مقامات عالی‌رتبه وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فناوری، نیرو و نیز سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار می‌شود. یکی از اهداف اصلی این کنگره، فراهم‌ آوردن امکانی برای شرکت‌کنندگان است تا بتوانند دستاوردها و خدمات و آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با حوزه تخصصی خود را به مخاطبان حاضر در این کنگره ارائه دهند .

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، در این کنگره، به تمام شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه معتبر حضور در کنگره اعطا می‌شود، تمامی مهندسان شرکت‌کننده در کنگره از امتیاز تمدید و ارتقاء بهره‌مند می‌شوند، همچنین تسهیلات و تمهیداتی برای مقالات برتر کنگره به‌ منظور چاپ در مجلات علمی‌ - پژوهشی اندیشیده شده است .

محورهای تخصصی کنگره، به‌ صورت اساسی اصلاح و بازنگری شده و با دغدغه‌های فعلی کشور تناسب یافته است،‌ پنل‌های تخصصی کنگره بازبینی و اصلاح شده است، برنامه‌های تکمیلی پس از برگزاری کنگره از دیگر نوآوری‌ها خواهد بود . برنامه‌های جانبی کنگره شامل «نمایشگاه مقالات پوستری»، «کارگاه‌های آموزشی - تخصصی»، «نمایشگاه جانبی برای معرفی شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات» و «نمایشگاه کتاب» خواهد بود. آخرین مهلت ارسال مقالات به هفتمین کنگره ملی مهندسی عمران تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ تمدید شده است، همچنین 25 بهمن ماه نیز زمان اعلام نتیجه داوری مقالات خواهد بود .

محورهای مقالات شامل «آسیب‌پذیری و مقاوم‌سازی سازه‌ها»، «روش‌های عددی در مهندسی عمران»، «فناوری‌های نوین در مهندسی عمران»، «مدیریت ساخت»، «مهندسی ژئوتکنیک»، «مهندسی زلزله و دینامیک سازه‌ها»،‌«مهندسی سازه‌های هیدرولیکی و دریایی»، «مهندسی و مدیریت منابع آب»، «نقشه‌برداری، ژئودزی و ژئوماتیک » ، «معماری و شهرسازی»، «آموزش مهندسی عمران»، «سازه‌های بتنی و فولادی»،‌«مدیریت بحران و پدافند غیرعامل»، «مهندسی ارزش»، «مهندسی راه، حمل و نقل و ترافیک»،‌ «مهندسی سازه و مکانیک جامدات»، «مهندسی محیط زیست»،‌ «مواد، مصالح و تکنولوژی بتن» و «اخلاق در مهندسی عمران» است . علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://www.7ncce.ir مراجعه کنند .

 آرشيو اخبار سايت...
Copyright 2012
تعداد کاربران: 124