ثبت نام | ورود
English
امروز جمعه 1403.4.29 Iranian Construction Engineering and Management
صفحه اصلی
شهر آینده دبی بازگشایی می شود

مقامات دبی اعلام کردند سایت عظیم اکسپو ۲۰۲۰ دبی با عنوان اکسپو سیتی دبی یا «شهر آینده» با مسکن، مشاغل و امکانات تفریحی بازگشایی می‌شود.

به گزارش صما به نقل از گالری آنلاین، توسعه در حومه دبی با هدف هفت میلیارد دلار برای اکسپو ۶ ماهه که در ماه مارس به پایان رسید، در حال حاضر میزبان دفاتر اپراتور شرکت DP World دبی و شرکت آلمانی زیمنس است.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم امارات، در بیانیه‌ای گفت: ما تغییر مکان نمایشگاه را به اکسپوسیتی دبی، شهری جدید که زیباترین اهداف و آرزوهای دبی را نشان می‌دهد، اعلام می‌کنیم.

اکسپو سیتی دبی، شهری دوستدار محیط زیست، دوستدار خانواده‌ها، اقتصاد و نسل‌های آینده خواهد بود و ۸۰ درصد از زیرساخت‌ها و ساختمان‌های اولیه آن همچنان باقی خواهد ماند.

در این اطلاعیه بدون اشاره به جزئیات بیشتر آمده شهر آینده علاوه بر DP World و زیمنس، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط را در خود جای خواهد داد و هیچ آماری در مورد میزان مسکن یا فضای اداری در دسترس ارائه نشده است.

دفتر شیخ محمد گفت: منطقه جدید که در اول اکتبر افتتاح می‌شود و قبلا به‌ عنوان منطقه ۲۰۲۰ نامگذاری شده بود، با پایداری، نوآوری، آموزش و سرگرمی هدایت می‌شود و در آن استفاده از پلاستیک‌های یک بار مصرف ممنوع خواهد شد.

برگزارکنندگان می‌گویند: با وجود همه‌گیری ویروس کرونا که برگزاری این رویداد را یک سال به تعویق انداخت، ۱۹۲ غرفه اکسپو ۲۴ میلیون بازدیدکننده داشته است.

اکسپو به فهرستی از طرح‌های جذاب در دبی پیوسته است.آرشيو اخبار سايت...
Copyright 2012
تعداد کاربران: 47